Určite sa stalo už aj vám, že ste narazili v obchode na produkt, ktorý nebol tak celkom v súlade s “kostolným poriadkom”. A práve to sa stalo zákazníkovi obchodného reťazca Billa v Moldave nad Bodvou.

Je smutné, že obchodníci sú ochotní a schopní predávať ľuďom poškodený, napadnutý či pre zdravie škodlivý tovar. V spojitosti s Billou sa v poslednej dobe akoby vrece roztrhlo s nespokojnými zákazníkmi. Avšak je to smutná realita nielen tohto reťazca. Sieť obchodov mala tentokrát smolu, že narazila na zákazníka, ktorého neopijú rožkom. Ten objavil v obchode jablká napadnuté chorobou, pričom obyčajnému človeku by sa mohli zdať len obité. Tento zákazník však neváhal, informoval verejnosť prostredníctvom sociálnej siete a tiež kontaktoval inšpekciu, aby celú vec prešetrila.

“Dobrý deň, chcel by som sa s vami podeliť o jeden zážitok, ktorý sa mi stal v Moldave nad Bodvou v obchodnej sieti Billa. Pracoval som v zahraničí, kde sme takéto jablká vyhadzovali, pretože nám šéf vravel že sú obsiaté chorobou “Ale Mária” a tým je jablko poškodené a nevhodné na predaj a mne sa podarilo včera nájsť na PULTE! A NA PREDAJ! Jablká, ktoré patria do smetia! Smutné ako Slovensko dokáže predať hnoj ľuďom nevedomým a neinformovaným. Posielam vám obrázky, aby ste to mohli odovzdať ďalej a aby sa to šírili predpokladám totiž že aj ostatné obchodné siete Billa budú mať tento produkt na pulte dnes volám inšpekcii aby danú predajňu skontroloval,” napísal nespokojný zákazník na facebookovú stránku “Nekŕmte nás odpadom”.

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom | Ilustračná foto: wikipedia.org