Facebookové vody sú plné kdejakých stránok a profilov. Mnoho ľudí si tam vyleje svoje srdce a posťažuje sa či už na obchodné reťazce alebo zdravotnú starostlivosť. Práve takto sa mnohokrát ostatní ľudia dostanú k dôležitých, zaujímavým a často šokujúcim informáciám.

Práve sociálnu sieť Facebook využila pani Zuzana. Jej príspevok rozhodne rozčúli nejedného Slováka. V liečebnom ústave si totiž účtujú poplatky sa využitie televízie. Pacienti, ktorí majú na izbe televíziu si ju môžu pozrieť, avšak za určitý poplatok. V Liečebnom ústave v Nitre na Zobore si účtujú platbu za niečo, čo by malo byť samozrejmosťou. Čo je ešte vtipnejšie, či skôr smutnejšie, tento poplatok majú pacienti platiť automatu.

“Dnes som zažila terapiu šokom. Toto moje oči zočili v Liečebnom ústave v Nitre na Zobore – pľúcne oddelenie. Televízia na izbe pre pacientov za poplatok. Nemám slov. Ak môžte zdieľajte prosím, nech sa hanbí ten čo to vymyslel,” uviedla pani Zuzana na sociálnej sieti.

Aký máte názor na tento krok liečebného ústavu vy? Zastávate názor, že majú byť pacienti spokojní aspoň s takouto možnosťou sledovania televízie alebo to považujete za donebavolajúcu hlúposť?

Zdroj/Foto: Facebok | Ilustračná foto: Freepik