S chybnými výrobkami akoby sa v poslednej dobe vrece roztrhlo. Tentokrát na výrobok s obsahom plastov upozornila známa a obľúbená drogéria prostredníctvom svojej stránky na Facebooku. Zároveň sa takto svojim zákazníkom aj ospravedlnila.

Reč je o sieti DM Drogerie markt. Tá sa rozhodla stiahnuť z predaja produkt dmBio šošovicovú polievku, ktorá má podľa informácii predajcu obsahovať kusy plastu. Ak ste si tento výrobok zakúpili, pokojne ho choďte vrátiť a a peniaze vám budú vrátené.

“Milí naši zákazníci, chceli by sme vás upozorniť, že z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa sťahujeme z predaja produkt dmBio šošovicová polievka, 400 g s dátumom minimálnej trvanlivosti do 30.05.2020, nakoľko sa nedá vylúčiť, že sa v plechovkách môžu nachádzať časti plastu. Zákazníkov, ktorí si tento produkt kúpili, chceme poprosiť, aby ho nekonzumovali. Výrobok, zabalený či rozbalený, je možné vrátiť v ľubovoľnej predajni dm na Slovensku, a to aj bez dokladu o kúpe. Peniaze budú zákazníkom, samozrejme, vrátené. Vopred sa ospravedlňujeme za túto nepríjemnosť,“ oznámili DM Drogerie Markt na svojej sociálnej sieti.

Zdroj/Foto: Facebook DM drogerie markt Slovensko | Ilustračná foto: Freepik