Uložiť si správne dieťatko pri dojčení je skutočne dôležité. Šikovná Slovenka vytvorila skvelú pomôcku pre mamičky a ich deti. Slúži nie len pre lepšie pohodlie bábätiek počas dojčenia, ale má viacero užitočných funkcií.

Mnohé mamičky sa potešia z multifunkčnej pomôcky, ktorú vymyslela Eliška Sobeková, mladá cestovateľka a podnikateľka. Je autorkou nápadu špeciálnych vankúšikov na dojčenie „Armino”, ktoré sa nasúvajú na ruku a sú veľmi pohodlné aj pre bábätká. Výhodou vankúšikov je najmä to, že podporujú zdravie detí, pomáhajú znížiť plynatosť a nepríjemný reflux. Ich využite je praktické a viacúčelové.

Dojčiaci vankúšik pomáha udržiavať zdravie bábätka
Dojčiaci vankúšik pomáha udržiavať zdravie bábätka

Dojčiace vankúšiky neslúžia dobre iba počas dojčenia. Nosenie na rukách, kŕmenie či uspávanie bábätka je s týmto vankúšikom veľmi pohodlné. Na bábätko pôsobí jemný materiál a celkový tvar doslova relaxačne. Úžasne poslúži aj pri cestovaní, napríklad aj ako podhlavník pre dospelých. Vďaka skladnému cestovnému vaku zaberie minimum priestoru. Mamičky, ktoré tento vankúšik vyskúšali si pochvaľujú, že ich bábätká lepšie papajú aj zaspávajú. Celkovo sú oveľa pokojnejšie, a to sa odráža aj na ich zdraví. Super nápad, čo poviete? 🙂

Multifunkčný vankúšik je vhodný aj na cestovanie
Vhodný na dojčenie aj uspávanie

Zdroj: dobrenoviny.sk | Foto: littleman.sk, freepik.com, pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk