Relácia Extrémne premeny Slovensko sa teší obľube medzi divákmi. Tí so zvedavosťou sledujú ako sa iným darí napĺňať ich predsavzatia zbaviť sa prebytočných kíl. Jedným z účinkujúcich v šou sa stal aj taxikár Rudo pod náporom stresu. Dve práce, stres spôsobený platením úverov a ataky na váhu si vybrali svoju daň.

Rudo z Čadce má vražedné pracovné tempo. Okrem toho, že je majiteľom kaviarne, stíha taxikárčiť. Kedysi hrával hokejbal, no toho sa musel vzdať, kvôli hypotéke. Preto, že sa vzdal pohybu, dokázal sa vyjesť až na 180 kíl!

Dopomohla mu k tomu aj jeho slabosť v podobe sladkostí a sladkých nápojov. Aj napriek tomu, že sa dal na redukčný program, niekoľkokrát “zhrešil” a napchal do seba snáď všetko z  a chladničky. Hoci makal vo fitku, stravovaniu nevenoval takú pozornosť a to sa odzrkadlilo na výsledkoch.

Napriek svojmu pochybeniu sa nevzdal a bol odhodlaný schudnúť. Aj vďaka svojej partnerke schudol napokon toľko, že mohol podstúpiť potrebnú operáciu. Na konci cesty sa pred ľudí postavil muž s radosťou v tvári a stratou hmotnosti 81 kilogramov.

Zdroj/Foto: Facebook