Facebook skúša rozličné vylepšenia, aby zjednodušil používanie registrovaným ľuďom. Nie všetky rozhodnutia sú však najšťastnejšie a práve nimi Zuckerbergov objav mnohokrát robí vrásky na čele používateľom.

Rovnako ako teraz. Facebook sa rozhodol pre dobro a lepší prehľad používateľom separovať príspevky vašich priateľov od tých, ktoré ponúkajú stránky. Nenechajte sa však pomýliť, pretože pomedzi tie od priateľov vám neraz vyskočia sponzorované, a teda platené príspevky, ktoré možno ani nechcete lajknúť. Pôsobí to ako psychologický ťah na užívateľov.

Kam sa to stratilo?

Nezúfajte. Príspevky, ktoré skutočne sledovať chcete Facebook nestratil ani nevymazal. Vytvoril na ne špeciálny priečinok Prieskumník, v ktorom nájdete svoje obľúbené stránky. Či je to dobrý ťah ukáže až čas. Isté je, že vaša nástenka je teraz rozdelená na dve časti.

Ako nás nestratiť?

Nikam samozrejme neodchádzame a naďalej vám budeme prinášať informácie o zdraví a zdravom životnom štýle. Aby vám neunikla žiadna novinka, môžete to zabezpečiť jednoducho. Zapnite si upozornenia na našu stránku a už vám neujde ani jediný článok 😉

Foto: Facebook, Freepik