Nie je žiadnym tajomstvom, že raz za čas sa vyskytne prípad, kedy sa do obehu a predaja dostane zlý či nekvalitný výrobok. Hoci by sa to stávať nemalo. A najmä nie pri potravinách. V poslednej dobe sa však akoby vrece roztrhlo s takýmito prípadmi.

Na pokazený syr narazila žena, ktorá chcela urobiť radosť svojmu synovi. Ten si namiesto sladkostí radšej dopraje syrové pochúťky. Tentokrát však radosť vystriedal šok a znechutenie po tom, ako syr otvoril jej malý syn. Chlapček mamu upozornil, že so syrom niečo nie je v poriadku. Nechutila tak ako vždy, mal kyslú chuť. Syr však nebol iba skysnutý, ale aj plesnivý. Je šťastie, že chlapček si uvedomil rozdiel v chuti a syr nezjedol. Mohlo by mu to spôsobiť zdravotné problémy.  

“Idem sa podeliť s mojim nepríjemným prekvapením! Mám 4-ročného syna a našťastie nie je nejako zaťažený na sladkosti. No namiesto sladkosti si v obchodoch kupuje (vyberá) syrové chuťovky ako je babybel, veselá krava, syr a křup a podobne. A práve spomínané babybel si aj dnes kúpil (vybral) ráno v COOP jednota Sásová Banská Bystrica. Sám si to vie odbaliť a veľakrát ani nepostrehnem kedy to stihne všetko spapať. No dnes som ostala nemilo znechutená, keď mi vraví že je to nejaké kyslé…. Hneď som mu to vzala z ruky a nestačila sa čudovať – celé pokazené plesnivé a skysnuté… Hneď som odbalila aj ďalšie dve balenia viď foto a bolo to isté… Neviem či to bolo zle skladovane ale min. trvanlivosť je ešte mesiac…” podelila sa žena so svojou skúsenosťou na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom.

Stalo sa vám niekedy niečo podobné?

Zdroj: Nekŕmte nás odpadom | Foto: Babybel, Facebook, Freepik