Extrémnymi premenami prešla úspešne ďalšia Slovenka, štvornásobná mama Monika. Tá vážila na začiatku 134 kilogramov a váhu, ktorú má teraz mala naposledy pred 11 rokmi. Zaprela sa, bojovala a dnes je z nej nový človek, ktorý sa konečne venuje tomu, čo ho baví.

Matka štyroch detí sa nabraných kilogramov po pôrodoch nevedela zbaviť. Ručička na váhe ukazovala 134 kilogramov. Vďaka extrémnym premenám schudla na 81 kíl a vyzerá a cíti sa krásne.

Monika celé roky dávala svoje potreby na druhú koľaj. Aj vďaka trénerovi Marošovi sa našla. Začala sa venovať sebe, začalo ju baviť cvičenie. Po premene chodí na túry a čo jej robí radosť – môže skákať na trampolíne. Stravuje sa zdravšie, zlepšila si kondíciu a dosiahla vytúženú váhu. Dokonca sa zlepšilo aj jej manželstvo. So svojou polovičkou Tomášom si spoločne užívajú čas v prírode.

Premena však pre Moniku nebola práve jednoduchá. Ľudia vedia byť veľmi protivní a nepríjemní. A v prípade Moniky to zašlo tak ďaleko, že dostala naozaj nepríjemnú správu. Napriek tomu, že sa rozhodla zmeniť svoj život a vyzerať lepšie a krajšie, nie u všetkých ľudí sa stretla s pochopením. Správa, ktorá jej prišla cez sociálne siete ju zasiahla natoľko, že preplakala 2 dni. Ani tak sa nevzdala a má náš obrovský obdiv.

Zdroj/Foto: TV Markíza

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk