Sociálne siete majú svoju výhodu. Vďaka nim dokážete varovať či informovať  iných skutočne o všetkom. Túto cestu využila aj znechutená pacientka, ktorá sa na Facebooku podelila o zážitok so záchodmi v slovenskej nemocnici.

Na stránke Nekŕmte nás odpadom boli uverejnené fotografie hygienického zariadenia v nemocnici v Považskej Bystrici. Tieto urobila nespokojná a znechutená pacientka, ktorá takto poukázala na “komfort” poskytovaný nemocnicou. Je však smutnou realitou, že táto nemocnica nie je jedinou, ktorá má hygienické zariadenie v takomto stave.

Predstavte si, že ste kdesi na stanici či v meste a treba vám ísť na toaletu. Miesto toho, aby ste navštívili verejné záchody to radšej vydržíte. A predstavte si, že takýto pocit budete mať v nemocnici, kde by hygiena, čistota a komfort mali byť na prvom mieste. Hoci sa v slovenskom zdravotníctve dejú zmeny, dochádza k nim príliš pomaly a doplácajú na to práve pacienti. Bohužiaľ toalety v tejto nemocnici sú staré, špinavé, nehygienické a otrasné. Zbytočne by ste tu hľadali “vymoženosť” ako mydlo či toaletný papier.

“Záchody v nemocnici v Považskej niečo tak nechutné… ako na stanici a toaletný papier? Nikde,” napísala pacientka na stránke Nekŕmte nás odpadom.

Stalo sa niečo podobné aj vám?

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk