Otec prosí o pomoc pre svojho synčeka. Malému chlapčekovi bola diagnostikovaná zákerná choroba. Práve preto bola na facebooku zverejnená prosba o pomoc. Ak vám to situácia dovolí, pomôžte.

V nedeľu 22. apríla požiadal otec malého chlapčeka o pomoc na sociálnej sieti. Drobčekovi bola diagnostikovaná leukémia a čaká ho transplantácia kostnej drene. Práve preto otec hľadá vhodného darcu.

“Ahojte. Môjmu malému synovi diagnostikovali leukémiu a čaká ho transplantácia kostnej drene… Týmto vás chcem poprosiť, tí ktorí môžete a nič Vám v tom nebráni, zaregistrujte sa medzi darcov. Možno akurát Vy budete ten najdôležitejší človek na svete pre nejaké malé dieťa a zachránite mu tým život! Veľmi pekne ďakujem aj za zdieľanie.” zverejnil prosbu o pomoc otecko na sociálnej sieti. 

V  prípade, že sa cítite zdravý a máte pocit, že môžete pomôcť, zaregistrujte sa na stránke Register darcov kostnej drene. Ak vám to situácia nedovoľuje, zdieľajte, aby sa našli vhodní darcovia včas a pomohli tak nielen tomuto dieťaťu.

Zdroj: Facebook Peter tattoo artist Hlavačka | Foto: Facebook, Freepik

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk