Vyznávači zdravého životného štýlu pozor. Na trhu sa objavila proteínová tyčinka, ktorú sťahujú z predaja. Na základe senzorického posúdenia Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy sa zistilo, že tyčinka je nevyhovujúca z hľadiska chuti.

O nevyhovujúcom produkte informovala spoločnosť Metro Cash & Carry SR s.r.o. na svojej oficiálnej stránke. Konkrétne ide o proteínovú tyčinku v bielej poleve s vanilkovou arómou 60 g, s minimálnou trvanlivosťou do 24. mája 2018. Tyčinka sa predáva pod obľúbenou značkou Maxsport, dostupnou na celom Slovensku. Výrobok je nevyhovujúci pri posudzovaní chuti, ale nie je zdraviu škodlivý.

“Spoločnosť METRO už podnikla všetky kroky k tomu, aby výrobok stiahla z predaja.  Výrobok môžete spolu s predajným dokladom vrátiť do ktoréhokoľvek veľkoobchodného centra METRO Cash & Carry na území SR, kde Vám vrátia jeho plnú nákupnú cenu. Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete predajný doklad predložiť, požiadajte prosím v záujme zrýchlenia celého procesu obsluhu zákazníckej recepcie o mimoriadne vystavenie duplikátu,” uvádza spoločnosť na svojej stránke.

Zdroj: metro.sk | Foto: maxsport.sk/produkt | Ilustračná foto: Youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk