Nemocnice by mali poskytovať tú najlepšiu zdravotnú starostlivosť svojim pacientom. Niektoré dokonca robia aj čosi nad rámec a dokonca bez poplatkov. Rovnako ako nemocnica v Topoľčanoch.

Spomínaná nemocnica chce byť zrejme výnimočná. Práve preto rozšírila svoje služby pre budúcich rodičov. Nielen pre mamičky, ale aj pre oteckov poskytuje kurzy s predpôrodnou prípravou. Tieto kurzy ich majú pripraviť na všetko spojené s pôrodom, aby ich nič nemohlo v deň D prekvapiť.

Ako informoval portál sme.sk, spomínaný kurz je bezplatný. Vďaka tejto príprave dostanú mamičky odpovede na všetky otázky, ktoré im víria hlavou ohľadom pôrodu. Kurzy vedie vyškolená osoba s dlhoročnou praxou, pričom pomáha budúcim rodičom pripraviť sa nielen z psychologickej, ale aj fyzickej stránky. Naučí ženy správne dýchať, užiť si tento dôležitý deň a čo najviac si ho zjednodušiť. Dozvedia sa tiež čo-to o životospráve.

Ak chce niekto mamičku podporiť pri pôrode, okrem otecka, tiež sa týchto kurzov môžu zúčastniť. Súčasť kurzu je aj prehliadka topoľčianskej pôrodnice, ktorá má podporiť psychiku matky pred pôrodom.

Zdroj: mytopolcany.sme.sk | Ilustračná foto: Freepik

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk